ABD’li Politikacı: Sepetimde Bu Altcoin Var! Kâr Getiriyor

ABD’li politikacı David Gokhshtein, kısa süre önce bir altcoin projesi hakkındaki görüşlerini paylaştı. Ünlü kripto fenomeni, bahsi geçen altcoin’deki pozisyonunu genişlettiğini ve sonuçtan memnun olduğunu ifade etti. İşte detaylar…

“Sepetimde bu altcoin var”

David Gokhstein’e göre popüler altcoin projesi Cardano hakkında konuştu. Ünlü isim, ADA pozisyonlarını sürdürüp sürdürmediğine dair soruları da yanıtladı. Buna göre Politikacı, ADA pozisyonlarını elinde tutmaya devam ediyor ve kripto paranın mevcut durumundan oldukça memnun. Ayrıca, ADA satın almaya başladığı günden beri devamlı olarak portföyünü büyütüyor. Cardano hakkında düşüncelerini de paylaşan fenomen, insanların Blockchain’i anlamadığını öne sürdü. Bu düşüncesini daha önce de çeşitli platformlarda dile getirmişti. Gokhstein için, Blockchain’in önündeki temel engel, ortalama bir kullanıcı için çok zor gözükmesi. Yani Blockchain’e giriş yapmanın karmaşık işlemlerden oluşması. Ona göre, Blockchain’ler yavaş büyüyor, çünkü insanların onları anlaması için zamana ihtiyaç var.

Gokhstein geçmişte de Cardano ağının karmaşık yapısını defalarca eleştirmesiyle tanınıyor. Ünlü isim, kripto paralar ve Blockchain, tekno meraklıları ve sıradan vatandaşlar için gerçekten zor olduğunu ifade ediyor. Ona göre, kripto para ve Blockchain, sıradan vatandaş için hiç görmediği bir bilim dalına benziyor. Politikacıya göre, altcoin projesinin mesajını olabildiğince basitleştirmesi gerekiyor. Ayrıca, platformu sıradan olmayan karmaşık terimlerden kurtarmaya ihtiyacı var. Eğer Cardano bunları yaparsa, ADA’ya olan ilginin artması oldukça olası gibi duruyor. Ancak bu bile, ağın kullanıcılarının sayısını artmasına neden olamayabilir.

Cardano (ADA) fiyatı için sırada ne var?

Geçen hafta sonu, kripto para birimi Cardano (ADA) için iyiden fazla sona erdi. Altcoin, Mayıs ayındaki kripto çöküşünün başlangıcında düştüğü 0,4-0,6 dolar fiyat aralığının üst sınırına çıkmayı başardı. Hafta sonundaki iki gün boyunca, ADA %10’dan fazla mükemmel bir yükseliş yaşadı. Ancak önemli direnç seviyesini kırmayı beceremedi. Sonuç olarak fiyatları bu seviyeden aşağı doğru düştü. Kripto piyasasının daha fazla hareket edeceği beklentisi hâlâ mümkün. Bu nedenle, fiyat seviyeleri tarafından yönlendirilmek daha iyi bir fikir olabilir. Yani yatırımcılar, 0,6 doları elde edecekleri başka bir girişimi beklemek yerine kendi yatırım kararlarını vermesinde fayda var.