Christian Bale: Christopher Nolan yönetirse Batman’i tekrar oynarım

Marvel’ın “Thor: Love and Thunder” sinemasında İlah Kasabı Gorr karakteriyle izleyicilerle buluşacak olan Oscar ödüllü oyuncu Christian Bale, Batman sinemalarına ait konuştu. Christopher Nolan imzalı “Batman Begins”, “The Dark Knight” ve “The Dark Knight Rises” sinemalarında Batman karakterini canlandıran Bale, Nolan’ın yönetmesi kuralıyla Batman rolüne geri dönmeye hazır olduğunu söyledi.

Beyazperde’nin aktardığı habere nazaran, ScreenRant’e konuşan oyuncu, şimdi yeni bir Batman sineması projesi olmadığını belirtti. Bale, “Zaman vakit beşerler bana, ‘Duyduğuma nazaran sana teklif edilmiş’ diyorlar ve ben de ‘Bu benim için büsbütün yeni bir haber, bana kimse söylemedi’ diyorum” diye konuştu.

Christopher Nolan ile bir muahedesi olduğunu belirten Bale, “‘Bunu yapacak kadar şanslıysak, üç sinema çekelim, sonra uzaklaşalım. Çok fazla oyalanmayalım’ dedik. Bana nazaran, Chris Nolan, anlatacak öbür bir öyküm var derse bu değerli bir şey olurdu. Bu kıssayı benimle anlatmak isterse, projenin içinde olurdum” sözlerini kullandı.