Galatasaray’da gece yarısı transfer zirvesi! Okan Buruk ve Dursun Özbek’ten toplantı

Galatasaray’da 1-0’lık Giresunspor yenilgisinin ardından, Nef Stadı’da olağanüstü hal yaşandı, gece yarısı zirvesinden radikal kararlar çıktı. Başkan Dursun Özbek ile Teknik Direktör Okan Buruk arasında gerçekleşen 1 saatlik zirvede, transfer konusu masaya yatırıldı. Buna göre üst düzey stoper, kanat ve forvet transferi konusunda görüş birliğine varıldı. Başkan Özbek, Okan Hoca’ya desteğini ve güvenini tekrarlarken, Giresun maçını iş kazası olarak gördüklerini söyledi.

Nelsson’un kalma ihtimalinin güçlenmesine rağmen, üst düzey bir stoper alınmasını şart gören Özbek ve Buruk’un, toplantıda kanat oyuncusu için de acil adım atılması noktasında birleştikleri öğrenildi. Geç saatlerdeki toplantıda yine üst düzey bir golcünün gerekliliği noktasında ikilinin hemfikir olduğu belirtildi. Özetle Galatasaray kısa süre içinde 3 kritik bölge için hamlelerini sıklaştıracak.

Kazımcan’a geçer not

Cim-Bom, Giresun’a kaybetti ama Kazımcan’ı kazandı. 2. yarı Aanholt’un yerine oyuna giren 19 yaşındaki oyuncunun performansı memnuniyet yarattı. Altay’dan alınan genç oyuncunun, verilen şansı iyi kullanmasının, yerli denklemi için teknik kadronun elini güçlendireceği belirtildi.