Mehmet Ali Erbil ve Kendisinden 40 Yaş Küçük Sevgilisinin Ne Zaman Evleneceği Belli Oldu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, son zamanlarda gündemi taciz iddialarıyla meşgul etmişti. Ancak şimdi, 40 yaşındaki Gülseren Ceylan ile yeni bir romantik ilişkiye başladı. Evlilik düşüncesiyle yeni sevgilisiyle birlikte olan Erbil’in, eski eşleri ve çocuklarından bu konuda veto aldığı söylentiler arasında. Mehmet Ali Erbil ve sevgilisi, kızıyla aynı yaşta olan Gülseren Ceylan’ın nikah ayrıntıları da gündeme geldi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yaşça kızı Yasmin’e denk olan Gülseren Ceylan ile yeni bir ilişkiye adım attı.

Sevgilisinin doğum gününde ona armağan edilen yüzük, Erbil’in evlilik niyetinde olduğu söylentilerini alevlendirdi.

Fakat, evlilik iddiaları gündeme düştükten sonra, Erbil’in ilk eşi Muhsine Kamiloğlu ve Tuğba Coşkun’dan olan oğlu Ali Sadi’nin bu evliliğe karşı olduğu konuşulmaya başlandı.

Bu durum, 66 yaşındaki tanınmış şovmenin hayatında yeni bir dönemin başlangıcı mı, yoksa bir krizin mi habercisi olacak, zaman gösterecek.

Mehmet Ali Erbil ise bu iddiaları “Onların bir tek istekleri benim mutlu olmam Ali Sadi bile alıştı valla” diye reddetmişti.

Beklenen haber geldi. Usta şovmenin nikahından detaylar belli oldu.

2.Sayfa’da yer alan habere göre; Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük sevgilisiyle Kasım ayında Amerika’da sade bir nikahla evlenmeyi planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx