Shibarium’da yeni dönüm noktası: 26 milyarı aştı!

Shiba Inu’nun Shibarium protokolü, doğrulayıcıları tarafından stake edilen BONE token sayısında yeni bir ATH seviyesi kaydetti.

26 milyarı aştı!

Shiba Inu (SHIB), ekosistem tokenlarından biri olan Bone ShibaSwap’in (BONE) Shibarium katman-2 ölçeklendirme çözümünde “Tüm Zamanların En Yüksek Değeri”ne (ATH) ulaşmasıyla birlikte olumlu bir yörüngede ilerlediği kaydedildi.

Shibarium doğrulayıcı izleyicisinden alınan verilere göre, stake edilen BONE tokenleri 26 milyar sayısını aştı ve şu anda 26.020.173,6431 birime sabitlendi. Protokole kayıtlı doğrulayıcıların büyüyen listesi bu etkileyici stake rakamını katalize etti.

Verilere göre, Shibarium’un şu anda 12 doğrulayıcısı var ve akıllı sözleşme ağı 1 milyon 13 bin 400 Heimdall blok yüksekliği kaydetti.

Shibarium, Web3 ekosistemindeki bir projenin tüm vizyonunu baştan aşağı değiştirmeyi ne kadar hayal edebileceğinin bir kanıtı olmuş oldu. Shiba Inu‘nun bir yan ürünü olarak Shibarium, bir sonraki 1 milyar kullanıcının dijital para ekosistemine girmesine yardımcı olabilecek merkezi olmayan uygulamaların çekilmesine yardımcı olmak için tasarlandı.

Shibarium lansmanının ilk günlerinde, daha yoğun ölçeklenebilirlik için yeniden tasarlama ihtiyacını ortaya koyan sıkışmış bir ağ kaydetti. İlk zorluklar genel olarak kullanıcı hevesini azaltmış olsa da, protokole olan doğrulayıcı bağlılığındaki mevcut büyüme, öngördüğü geleceğin gerçeğe dönüşebileceğini kanıtladı.

BONE’un yanı sıra protokol içerisinde son birkaç haftadır önemli kilometre taşları inşa edildi. Shibarium tarama verileri, ağdaki toplam işlem sayısının 3,4 milyon kriterini aştığını ve aktif kullanıcı sayısının 1,25 milyon kilometre taşını geçtiğini kaydetti.

Shiba Inu fiyat artışı yolunda

Shiba Inu ekosistemi, bugün Web3.0 ekosistemindeki en canlı ekosistemlerden biridir. Sergilediği büyüme tetikleyicilerinin sayısına rağmen, SHIB token’ın fiyatı üzerinde nispeten az etkisi vardır.

Mevcut gerçeklik bu olsa da, Shiba Inu, devam eden işbirlikleri ve tanımlanmış kullanım durumları uzun vadede token’ın büyümesini desteklemeye yardımcı olabileceğinden servetini değiştirme yolunda ilerliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx