Aleyna’ya laf attı ama… Bunları unuttu… Sponsoru mayo firmasıydı

Pınar Saraçoğlu

Aleyna’nın sözlerine yorum yapan isimlerden biri de şarkıcı ve sunucu olan eski manken Demet Akalın’dı. Akalın: “Türkiye seni iç çamaşırlarıyla görmek istemiyor. Amerika’da yaşayacaksan orada hayatına devam et” diyerek Tilki’yi sert bir dille eleştirdi.

Oysa Aleyna Tilki 23, Demet Akalın ise 51 yaşında… Akalın aslında yardımsever kimliği ile tanınıyor ve de bir kız çocuğu annesi. Hem de kızına çok düşkün, iyi bir anne olduğu gözden kaçmayacak bir detay.

51 yaşındaki Akalın, 23 yaşındaki Aleyna’ya nasihat verecek konumdayken, sert bir dille eleştirdi ve ‘Türkiye seni iç çamaşırlarıyla görmek istemiyor” cümlelerini kullandı. Akalın geçmişte yer alan kliplerini herhalde unuttu.

Oysa bir zamanlar yaz demek Demet Akalın demekti. Her yaz rengarenk bikini, mayo ya da mayokinileri ile göz dolduran tatile gidemeyen dar gelirleri bile hayali tatile götüren bir isimdi. Pek çok kesim mayokiniyi Demet Akalın ile öğrendi. Hatta ilginç bir detaydır ki Akalın’ın kliplerinde mayo firması olan bir dönemin en iyi mayolarını üreten en köklü firmalardan olan Ayyıldız’dı. Hadi bikiniyi unuttu da Akalın sponsorunu da mı hatırlamıyor?

Akalın’ın Aleyna Tilki’nin yaşında olduğu günleri unutup da bu kadar sert bir dille eleştirmesi şaşırttı. Bakalım, Aleyna Tilki ya da Demet Akalın fanları bu işe ne diyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx